O firmie


Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowe usługi w zakresie dostawy i montażu pokryć dachowych oraz fasad. Główny rejon działalności naszej firmy to południowo-zachodnia Polska. W swojej pracy za główny cel stawiamy sobie jakość, terminowość oraz zadowolenie klienta z naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fasad i elewacji wentylowanych oraz obiektów zrealizowanych, takich jak np. płaskie dachy czy inne pokrycia dachowe.

Profesjonalne dekarstwo dolnośląskie

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie prac dekarskich, obejmujących dostawy i montaż pokryć dachowych oraz obróbki blacharskie. Wykonujemy również fasady i elewacje. Ze względu na siedzibę naszej firmy we Wrocławiu, najczęściej realizujemy zlecenia z zakresu dekarstwa w dolnośląskim i na całym obszarze południowo-zachodniej Polski.

Kompleksowe usługi dekarskie i elewacyjne

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług z branży dekarstwo we Wrocławiu. Montujemy pokrycia dachowe, wykorzystując do tego celu najnowsze, bezpieczne membrany PVC, TPO i EPDM, które cechują się najwyższą jakością, elastycznością i wysoką trwałością. Wykonujemy również pokrycia dachowe z niedrogiej i solidnej papy termozgrzewalnej, a także z blach trapezowych oraz paneli i blach na rąbek.

Nasza bogata oferta obejmuje też profesjonalne obróbki blacharskie, montaż wyłazów dachowych, systemów rynnowych, pasm świetlnych oraz innego rodzaju usługi z zakresu dekarstwo Wrocław i na terenie Dolnego Śląska.

Jesteśmy również specjalistami w dziedzinie wykonywania elewacji, fasad wentylowanych oraz obudów z płyt warstwowych. Szczegółowy wykaz wszystkich działań z zakresu dekarstwa, znajdziecie Państwo w serwisie w dziale „Oferta”.

Doświadczenie i wiedza

Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem na rynku. Nasze bogate doświadczenie, fachowe umiejętności i wiele wykonanych inwestycji w zakresie dekarstwa we Wrocławiu i okolicach, są gwarancją solidności i profesjonalizmu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służąc naszym Klientom wiedzą i poradą.

Wykonujemy usługi dotyczące zarówno budynków publicznych, takich jak hale produkcyjne, biurowce czy szkoły, jak i domów oraz inwestycji prywatnych. Posiadamy doświadczenie w pracach na bardzo dużych powierzchniach, które nierzadko liczą nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych.

Przez wiele lat obecności w branży, zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń dla naszych Klientów. Przykłady niektórych z nich zamieściliśmy na podstronie „Obiekty zrealizowane”. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Wysoka jakość materiałów

W naszej pracy używamy jedynie trwałych, wysokiej klasy produktów i materiałów renomowanych firm, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu solidność i bezpieczeństwo konstrukcji na bardzo długi czas.

Gdzie nas znaleźć

Jeśli chodzi o dekarstwo dolnośląskie województwo, a w szczególności Wrocław i okoliczne miejscowości, jest głównym obszarem naszych działań. Podejmujemy współpracę także w innych częściach regionu, przede wszystkim na terenie całej zachodnio-południowej Polski.

Jeżeli są więc Państwo zainteresowani doświadczoną i solidną firmą wykonującą usługi z branży dekarstwo Wrocław i firma DKRM zaprasza do kontaktu i skorzystania z oferty.