Fasady i elewacje wentylowane


W ramach naszej działalności oferujemy kompleksowy montaż:
– pokrycia dachowe z membran PVC, TPO i EPDM

pokrycia dachowe z pap termozgrzewalnych

– stalowe pokrycia dachowe z paneli na rąbek, blach na rąbek, blach trapezowych

– fasady wentylowane z kasetonów, paneli elewacyjnych, płyt HPL oraz włóknocementowych, blach falistych oraz blach na rąbek

– obudowy z płyt warstwowych ściennych i dachowych

– obróbki blacharskie

– pasma świetlne i wyłazy dachowe

– systemy rynnowe

Oferujemy również sprzedaż kompletnych systemów pokryć dachowych oraz fasad stalowych. Wszelkie materiały znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym.

Szeroka oferta usług

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, dostawy, profesjonalnego montażu fasad i elewacji wentylowanych. Wykonujemy także specjalistyczne obróbki blacharskie i obudowy z płyt warstwowych, montujemy systemy rynien, wyłazów dachowych i pasm świetlnych. W naszej pracy stosujemy wysokiej jakości, trwałe materiały i produkty renomowanych producentów, gwarantujące solidność i bezpieczeństwo konstrukcji na długie lata.

Realizujemy zarówno usługi dotyczące inwestycji i domów prywatnych, jak i obiektów publicznych – szkół, hal produkcyjnych, budynków biurowych i administracyjnych. Bez trudu wykonujemy prace na bardzo dużych powierzchniach liczących nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych. Służymy również fachowym doradztwem w zakresie realizowanych prac.

Jeśli chodzi o fasady wentylowane Wrocław i okoliczne miejscowości to główne tereny, na których dokonujemy realizacji. Działamy jednak nie tylko na obszarze województwa dolnośląskiego, ale i całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem południowo-zachodniej Polski.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej i sprawdzonej firmy, która wykona elewacje wentylowane Wrocław i firma DKRM zapraszają do skorzystania z oferty. Nasze wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych inwestycji są gwarancją umiejętności i fachowego wykonania każdego zlecenia. W przypadku chęci zakupu samych materiałów, zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu w sklepie internetowym.
Jeżeli jesteś z Wrocławia lub po prostu z województwa dolnośląskiego, zapraszamy do kontaktu – nowoczesne fasady i elewacje, to nasza specjalność. Zerknij na zrealizowane przez nas dachy płaskie oraz  inne obiekty.